Dne 22. 10. 2023 v kavárně Elektra jsme pokřtili speciál časopisu POSITIVE Business & Style věnovaný vodíku.

Vodík má potenciál stát se klíčovým prvkem v boji proti emisím, zejména v dopravě. Také proto plánuje Moravskoslezský kraj nasadit vodíkový vlak na trase spojující Ostravu, Krnov a Olomouc. Důležitou roli hraje i autobusová doprava, která má v každodenním životě obyvatel kraje zásadní význam. Nahrazení tradičních autobusů vodíkovými modely by významně přispělo k čistšímu ovzduší.

Do speciálního vydání se zapojili významní členové Moravskoslezského vodíkového klastru, z.s. jako například Cylinders Holding a.s., Čepro a.s., DEVINN s.r.o, Green Power Investment s.r.o., Hyundai Motor Manufacturing Czech s.r.o., PAM Services, s.r.o., TATRA TRUCKS a.s., Veolia Energie ČR, ZEBRA GROUP s.r.o. a další…

Speciální vydání Vodíkového POSITIVE Business & Style si můžete prohlédnou na  https://magazin.positiv.cz/positiv-business-style-special-hydrogen

Křest 1 Vodíkový speciál Positive Business Style
Křest 2 Vodíkový speciál Positive Business Style
Křest 3 Vodíkový speciál Positive Business Style